Kasa Taşıma Firmaları

Kasa Taşıma Firmaları

Para Kasası Nasıl Taşınır?

kasa taşımacılık

kasa taşımacılık

Akser, para kasası taşımacılığı çözümlerinde modern yöntemler ve sistemler kullanıyor. Ağır tonajlı ve bir o kadar da pahalı eşyaların taşıması sırasında profesyonel ekip ve gelişmiş yöntemlerle kusursuz bir nakliyecilik gerçekleşiyor. Akser Taşımacılık, para kasası taşıma aşamalarını yazıyor.

Para kasası taşımada dikkat edilecekler

Para kasaları yapı itibariyle ağır yüklerdir. Bu nedenle uzman bir ekip tarafından taşınması muhtemel kazaları önlemek için gereklidir. Aynı zamanda da para kasaları, fiyat bakımından da değerli eşyalar arasında yer alıyor. Bu iki durum nakliye sırasında uzman bir ekip tarafından taşınması zorunluluğunu doğuruyor.
1. Para kasası taşınmadan önce temiz ve sıfır bir ambalajla sarılması gerekir. Bu ambalaj sistemi kasayı çizilmelere karşı koruyacak bir kılıftır. Bu nedenle ambalajın yırttık olmamasına dikkat edilmesi gerekir.
2. Ambalajlama yapıldıktan sonra merdivenlerden indirmek için kızak sistemlerinin kullanılması lazımdır. Bununla beraber para kasasını taşıyabilecek kuvvette nakliye asansör sistemi de kullanılabilir.
3. Araç içerisinde de para kasasının güvenliğinin sağlanması gerekir. Bu anlamda sabitleme sistemleri kullanılmalıdır. Para kasası araç içerisinde bağlanarak da, nakliye sırasında düşme veya sarsılmadan kaynaklanacak çarpmalardan korunmalıdır.
Bunlarla beraber para kasası taşıma ekibi de işin uzmanı olması gerekir. Daha önce para kasası taşıma işi yapmamış ve bu yönde çözümler üretmemiş firmalardan alınacak hizmetlerden dolayı mağduriyet yaşamak mümkün olabilir. Ekibin titiz ve birlikte hareket etmesi, para kasasının doğru bir şekilde taşınması açısından önemlidir. İyi bir organizasyon ve modern yöntemlerle ağır tonajlı kasa sistemleri hiçbir zarar görmeden araca yüklenebilir ve istenilen adrese teslim edilebilir.
Para kasası taşımacılığında Aker imzası!
Akser Taşımacılık, tecrübeli ve deneyimli ekibiyle para kasası taşımacılığında kusursuz bir hizmet sunuyor. Ağır tonajlı eşyaların taşımacılığını yapan Akser, piyano gibi hassas eşyaların da taşımacılığını yapmaktadır.
Modern yöntemler kullanılarak yapılan taşımacılık sayesinde yüksek müşteri memnuniyeti sunan akser, sabitleme sistemleri, modern araç filosu, sigorta imkanı ve uzman ekiple beraber hizmetinizde! Para kasalarınızı amatör taşımacılı yapan firmalara vererek mağdur olmamanız için Akser ile hemen irtibata geçebilirsiniz. Uzman taşıma kadrosuyla birlikte profesyonel eşya taşımacılığında alınan kalite sertifikaları, mutlu müşteri referansları ve modern yöntemlerle geniş kitlelere hitap etmeye devam ediyoruz.
Kurumsal ve bireysel bazda sunduğumuz birçok çözümle profesyonel bir hizmet alın!